Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakran mossátok ki a...

Milyen gyakran mossátok ki a pizsamátokat? (már aki abban alszik) Mert csak eltöltünk benne 8 órát, még ha nem is izzadunk bele. Kétnaponta cserélni kéne? Vagy elég ritkábban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 00:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nyáron többször szoktam mert akkor beleizzadok de ezekben a hideg időkben kb havi 1-2 alkalommal mondjuk én max 5órákat alszok..
2011. okt. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ha alsónemű nélkül veszem fel 1 éjszaka, ha alsóneművel akkor 2. de emlékszem mikor 6-8 évesek voltunk, egy hétig is hordtuk :D
2011. okt. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
havi 1-2.. :o ? uhh, dehát annak már szaga lehet
2011. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mindig alsóneművel veszem fel.

Így végülis a nadrágrészét akár 2 hétig is lehet hordani, a felsőtest azonban jobban izzad, bár én éjszakára is használok dezodort zuhanyzás után, és nem is izzadok bele, na, de mégis, egy hét túl sok vajon?

2011. okt. 7. 00:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-4 naponta szoktam.
2011. okt. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hetente
2011. okt. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire izzadok bele. Alsóneművel olyan egy-másfél hétig szoktam hordani, ha nem izzadok bele.
2011. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én sem izzadok bele, de azért csak izzad folyamatosan a hátunk, mellkasunk is, még ha nem is látványos.

Már pár nap után sincs olyan friss illata, mint mosás után, lehet, hogy ez zavar, nem tudom.

2011. okt. 7. 00:56
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Pólóban és "alvós gatyának" kinevezett rövid (hidegebb időben hossző) cicanadrágban, nagy melegben csak póló+bugyiban alszom, de bugyi mindig van rajtam a naci alatt is. A bugyit naponta, a pólót, nacit állapotuktól függ, milyen gyakran mosom, szóval szagminta (piszkosul éles a szaglásom), aztán ha már a testem "szagát" kezdem rajta érezni, és nem a testem "illatát" (az öblítőillat halvány maradékával keveredve), akkor vágom is a szennyesbe. Hüllőhideg vagyok, nem izzadékony és gyenge a testszagom, szóval ez olyan 4-5 naponta következik be, de ha sokat punnyadok benne ébren is itthon, akkor olyan kétnaponta is van, hogy cserélem. Ha szagosabb típus lennék, szerintem naponta lecserélném.
2011. okt. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meztelenül alszom, illetve egy bugyiban, de a bugyit naponta cserélem.


Hidegebb időben esetleg felveszek egy hálóinget amit olyan 3-4 naponta cserélek- hálóing nálem egyenlő a pasim kiselejtezett hosszú pólója :D

2011. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!