Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha az orvosom azt mondta,...

Ha az orvosom azt mondta, hogy kórházi kivizsgálásra kell küldenie, akkor be kell feküdnöm a kórházba? Vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű igen, vannak vizsgálatok amit ambulás rendelőintézetekben is meg tudnak nézni, de akkor azt mondta volna, hogy ad beutalót szakrendelésre.
2011. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a kórházban milyen vizsgálatokat végeznek rajtam? fáj?
2011. okt. 10. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
De mivel küldött be? Hova? Mik a panaszaid? Tudod mennyi minden opció lehet?:D Ez így nagyon tág, hogy mondjak valamit is.
2011. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott, hogy ebből kórházi kivizsgálás lesz... Azzal mentem dokihoz, hogy hánytam,hányingerem van. Elküldött vérvételre,vizeletvizsgálatra,székletvizsgálatra, meg hasi és medencei ultrahangra is. Egyedül a véremben mutatott ki valami rossz eredményeket: valamilyen gyulladást. Az orvosom a vesémre gyanakszik, de az ultrahangon azt mondták, azzal nincs semmi baj. Szerintem a gyomrommal van baj, de azt meg sem említette, hogy ki kéne vizsgálni. Azt mondta, hogy a vesémet kéne kivizsgálni, ezért kéne kórházi kivizsgálásra küldenie. De a vesémen mit tudnak még vizsgálgatni, amihez be kell feküdnöm?
2011. okt. 11. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű CT, meg kórházban tudják ellenőrizni mennyit iszol, mit adnak neked.

Esetleg a gyomrodat is megnézik még ha arra is gyanakodnak.

2011. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!