Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is ilyen érzékeny a...

Másnak is ilyen érzékeny a bőre? Sokszor tusolás után kivörösödik, még meg sem törölköztem, elég lassan múlik el a pirosság. Mitől lehet? Mit lehetne rá használni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

A meleg víztől pirosodik ki.

Nekem is piros a bőröm zuhanyzás után.

Aztán elmúlik.

2011. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul, túl meleg a víz:)

Ha viszket akkor esetleg allergiás vagy a tudfürdődre, de akkor inkább kiütéses lennél.

2011. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
viszketni is szokott....
2011. okt. 11. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem általában az arcom lesz vörös foltos, zuhany után ami azért fura, mert csak egyszer mosom meg zuhany elején, utána már nem.

És aztán azt veszem észre, hogy viszket az arcom és mikor belenézek a tükörbe tiszta vörös kiütéses foltokban.

Aztán elmúlik,igaz, de nagyon idegesítő.

Én gondoltam még arra, hogy lehet, hogy klór allergia(?).

2011. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak kiszárad, használjatok hidratálót.
2011. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet a tusfürdõ vàltja ki nàlad ezt az érézékenységet. Cseréld le màsikra és ha ugyanaz,akkor a viz lehet, hogy nagyon klóros.
2011. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már nagyon sok fajtát,márkát kipróbáltam,már a Dove-tól is viszketek...megpróbálok ilyen illatanyagmenteset...hátha
2011. okt. 12. 11:08
 8/8 A kérdező kommentje:
vettem egy gyógynövényes szappant tegnap,ekcémás,pattanásos bőrre,este már azzal tusoltam és nem lettem vörös...köszi a válaszokat:-)
2011. okt. 13. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!