Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Számítógépezés után mindig...

Számítógépezés után mindig kivörösödik a szemem. Milyen szemcsepp jó erre? (ha egyáltalán jó rá)

Figyelt kérdés
Apró vérerek vannak, de sűrűn, és elég rosszul néz ki.
2011. jún. 16. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
corneregel
2011. jún. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne felejts el pislogni, és patikustól kérdezd meg hogy mit ajánl.(kiv visine, azt ne használj)
2011. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt amit irtam (legelső vagyok) erre a bajra ajánlotta a szemdoki, nem vényköteles kb 1200ft, és szemgél nem csepp, ami sokkal jobb szemszárazságkor. a visineből csak a szárazszemre való(sárga) a jó vagy az érzékenyszemre (világoskék dobozos) a piros az inkább árt a szemnek mint használ.
2011. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, néztem azt a szemgélt, azon is gondolkodtam, mert nekem egyáltalán nem száraz a szemem. De ha a doki neked erre ajánlotta, akkor biztos jó. :) Amúgy szoktam pislogni. :)
2011. jún. 16. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Válts tft monitorra ha crt-t használsz,

nézd 50-80 cm-ről,

max napi 6 órát használd és max 50 perces bontásokban!

2011. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!