Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Mire utalhatnak...

Segítség! Mire utalhatnak ezek az eltérések a laboreredményeimben?!

Figyelt kérdés

évek óta tartó fejfájás miatt küldött az új dokim vérvételre és ezek jöttek ki:

*zsófolva baktériummal

Vizelet üledék vizsgálat:

Fehérvérsejt: 40 (normális:0-4)

Laphámsejt: 10 (normális: 0-2)

(Összkoleszterin: 5,8 (5,2IG normális)

HDL-koleszterin: 1.11 (1.45-től jó))


Nemrégiben szedtem elég sok ideig antibiotikumot arcüreggyulladás miatt, akkor mégis hogyan lehet "zsúfolva baktériummal"?

Meg ez a fehérvérsejt, laphámsejt aggaszt..

Köszi a válaszokat!!!


2011. okt. 13. 19:10
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 19/l
2011. okt. 13. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:

A magas fehérvérsejt szám az lehet a bacik miatt,valamilyen gyulladás van még a szervezetedben,vagy az arcüreg gyulladás nem múlt el rendesen, esetleg tovább húzódott.

A többit én sajna nem tudom, de gondolom mielőbb mész vissza ezzel az eredménnyel a dokidhoz.

Jobbulást!

2011. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Hát elvielg az arcüreggyulladás elmúlt!!! És elég erős antibacit szedtem elég sokáig.. ezért sem értem... :S (Sajnos csak hétfőn van a doki, és addig megőrülök, hogy nem tudom, mi ez : S)
2011. okt. 13. 19:17
 4/6 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy a glükóz picit a határérték ALATT van
2011. okt. 13. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A fehérvérsejt azért magas mert gyulladás van a szervezetedben, vagyis a hugyutakban. A többi enyhén emelkedett az nem vészes. És amit az arcüreg gyulladásra szedtél antibiotikumot az a felső léguti gyulladásra használ és az húgyuti fertőzésre nem! Ha a háziorvosodnak felviszed a laborpapírt akkor biztosan ír fel rá gyógyszert!
2011. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!
2011. okt. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!