Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigyműködési zavar?

Pajzsmirigyműködési zavar?

Figyelt kérdés
Van valaki, akit pajzsmirigy alulműködéssel kezelnek? Hogy derült ki és mivel jár a betegség?
2011. okt. 16. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mással mentem endokrinológushoz, de számítottam rá, hogy lesz valami ilyen gondom. De sima vérvételen is néznek TSH-t.

Fáradság, hízás, depresszió, érzékenység a hidegre, izzadás, az immunredszerem is tropa volt, mindent elkaptam, töredező körmök és haj, egy időben hullott is, a bőröm száraz, különösen a szám, a fogaim hiába mostam nagyon könnyen romlottak, szikralátás, fülzúgás, stb.

Ezeket tapasztaltam magamon.

2011. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Letroxot szedek rá. Nekem még előbb derült ki, minthogy tüneteim lettek volna. De amúgy fáradékonysággal, aluszékonysággal, elhízással, menstruációs zavarokkal, lelassult emésztéssel jár az alulműködés. De gyógyszerrel kezelhető. Nincs semmi mellékhatása, ha jól van beállítva a gyógyszer.
2011. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 16. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!