Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a tartós hasfájás?

Mitől lehet ez a tartós hasfájás?

Figyelt kérdés

Körülbelül augusztus közepe óta fáj, nagyon gyakran, szinte minden nap. De minden nap más erősséggel, volt, hogy az iskolában majdnem elájultam annyira erős volt kb. 10 percig. Most is fáj, közepesen. Július vége óta szedek egy tablettát. Revalid. De viszont augusztus óta nem eszek rendszeresen, ezt úgy értem, hogy van olyan hét amikor szinte semmit és van amikor rengeteget. Tegnap előtt este nagyon fájt a fejem és iszonyatosan hányingerem volt. De ez, lehet, hogy csak valami vírus akar lenni, sokan betegek itt. Rágebben anyukámnak is nagyon sokat fájt a hasa, neki elmúlt.

16/L


2011. okt. 18. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A revalid kikezdi a gyomrot. Nekem is fájt tőle, ezért abbahagytam.
2011. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam abba?
2011. okt. 18. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet más is. Mondjuk az epéd lehet, hogy gyulladt.

Mennyi folyadékot iszol egy nap? Próbáld ki, hogyha sokat iszol akkor talán nem vagy kevésbé fáj...

2011. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen, most már többet iszok. Igazából nagyon keveset ittam. 1 éve szinte mindennap megittam 2 nagyon nagy bögre teát most meg szinte alig.... (és ugye azon felül üdítőt is):( Azóta híztam is 4-5 kg-ot, biztos vagyok benne, hogy ezek miatt. Mert alig ittam, tejet sem ittam annyit és össze vissza ettem. Vissza kellene állni. Csak nagyon sokat kell tanulnom es sokaig tart az iskola. Pedig nagyon szeretem a teát.:D
2011. okt. 18. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!