Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet terhesség? Két hete...

Ez lehet terhesség? Két hete 72 órás tablettát kellett bevennem, rá 5 napra megjött, de most nagyon szédülök és "nyomott" a fejem

Figyelt kérdés
Két hete esemény utáni tablettát kellett bevennem. Rá 5 napra megjött, kicsit több volt, mint szokott, de amúgy normális lefolyású volt. Tegnap óta nagyon szédülök, és "nyomott" a fejem, mitől lehet? Mostanában nagyon sokat stresszelek, a barátom szakított velem, és ráadásul az egyetemen most van zh időszak, ott sem teljesítek túl jól. Lehet, hogy a stressz miatt szédülök?
2011. okt. 19. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor nem lehetsz terhes...
2011. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LadyLee ***** válasza:

Nem egészen igaz, amit Jolinar írt - nagyon ritka esetekben előfordulhat menzesz szerű vérzés terhesség mellett is DE tény, hogy nagyon nagyon ritka, így nagyon nagyon nem valószínű.


A megoldás kulcsa valószínűleg pusztán annyi, amit a kérdésben is leírtál: stresszes vagy, ezért szédülsz és érzed rosszul magad. Próbálj meg pihenni egy kicsit.

2011. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes.. bevetted a tabit, nincs gond, csak mivel az sok hormon volt egy nekifutasra.. megvisel.. velem is ez volt, allandoan sirtam :S
2011. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha pozitív a teszted, akkor az vagy, ha negatív, akkor nem

egy 400 forintos pisiteszt pontos választ tud adni, a gyk válaszolók viszont csak találgatnak

2011. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj, de szerintem nem vagy terhes, a stressztől szédülsz.
2011. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teszteltél?

Amúgy nem feltétlenül a stressztől szédülsz,ez a hülye idő is bekavarhat!

2011. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem és negatív lett, egyébként megmértem a vérnyomásomat és nagyon magas volt, az idő és a stressz miatt is, valószínűleg attól szédültem, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. okt. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!