Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van e módszer az arcszőrzet...

Van e módszer az arcszőrzet dúsítására?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 22éves, tehát a testmagasságom valószínűleg már nem fog változni. De más sem. Annak idején ugyanúgy el kezdtem pihésedni, mint az osztálytársaim, de arcszőrzet tekintetében nagyon szűkmarkú volt velem a Jó Isten. A száj feletti részen is ritka, de egy bajuszra azért még futotta, még egy "vágóistvános" szakállra is, de azon túl nagyon ritka, és úgy általában lassan is nő. Van-e valamilyen lehetőség arra, hogy egyenletesen "dússá" tegyem? Vagy ilyen "fogyatékosan" fogok megörededni?
2009. máj. 3. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet dúsítani... esetleg menj orvoshoz néznek hormonokat hátha valami probléma van. Vagy szedhetsz revalidot és hasonlókat hátha segít. Esetleg okozhatja vitaminhiány de ez nagyon ritka, inkább genetikailag ilyen neked.

De szerintem ne zavarjon, legalább nem kell annyit borotválkoznod, én pl szeretem a sima arcú pasikat, nincs azzal baj :D

2009. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
édesapád mennyire szőrőS? csak mert lehet h örökölted ezt a "szörtelenséget".. és sztem ezt valamilyen szinten szerencsés is, nem kell annyit bajlodni borotválkozás közben...
2009. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Édesapámnak - Isten nyugosztalja - teljsen elfogadható rac és mellkas szőrzete volt.

Nem életbevágó kérdés, inkább egy picit hiúság. Ahogy a lányoknak fontos, hogy az idomaik figyelemfelkeltőek legyenek, mi férfiak is szeretnénk, ha a férfiasságunk szabadon mutatható jegyei tényleg férfiasabbak lennének!

2009. máj. 3. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!