Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányingerem van, mit tegyek?

Hányingerem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már reggel óta hányingerem van, fáj a hasam, és 5 percenként elmúlik, majd ismét visszajön, de már alig bírtam ki pl angol órán is hogy rá ne hányjak a könyvre... valami tipp a csillapítására/megszüntetésére?

A Válaszokat előre is köszönöm! Ja és 15, fiú.


2011. okt. 25. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a stressztől, bár ez csak egy tipp. ideges típus vagy, túl nagy a nyomás a suliban? házi orvoshoz nem mész el? én elmennék a helyedben, az egészség a legfontosabb, meg a jó közérzet.:)
2011. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem akarsz hányni, de lehet az lenne a legjobb, ha kijönne aminek ki kell jönnie...

Hányáscsillapító a B6-vitamin, ha holnapig nem múlik el inkább látogasd meg az orvost.

2011. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gyömbér: ebből készíthetsz pl. levest, mert hányáscsillapító hatása van(nem vicc, mert régóta ismert orvosság erre :) :) :) )


Jobbulást kívánok!

2011. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, ma el is megyek orvoshoz mert nem múlt el azóta sem, B6 vitamint szedem, de sajnos már a fejem is lüktet... mindenesetre az orvos csak segít :)
2011. okt. 27. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!