Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan előzzem meg a bajt?

Hogyan előzzem meg a bajt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap a párommal találkoztam,együtt is aludtunk..Hisz még nem volt semmi baja,most meg felhívott,hogy "haldoklik".Szerintem elkaptam már,csak nálam még a tünetek nem jelentkeztek,Mit tegyek,hogy megelőzzem? Nem szeretnék ismételten beteg lenni,idén már 2× voltam.. előre is köszönöm a válaszokat
2011. okt. 26. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis mi a baja?

Ha gyomorrontás, azt nem tudod elkapni. Ha inflenza, van esélye.

Menj el a gyógyszertárba, tankolj fel vény nélkül kapható orvosságokból, c vitaminokból, és várj. Ha mázlid van, és erős az immunrendszered, lehet, hogy ki sem jön.

2011. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a halál nem ragályos
2011. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Ha valami megfázásos, vagy influenza jellegű kórságról beszélgetünk, akkor melegen ajánlom a Dr. Theiss-féle Echinacea cseppet. Patikában, bioboltban kapható, nem is drága, olyan 1300 Ft körül van és tárolható, száz évig elég. Sima kasvirág kivonat, immunrendszer erősítő, nem gyógyszer.

Megfázásos vagy légúti megbetegedéseknél nálam mindig ez a varázsszer, nagyon hamar átsegít a betegségen, és másoktól is pozitív visszajelzéseket hallottam róla.

(És ez nem reklám, nem kapok jutalékot, ha ilyet veszel, csak azért mondtam, mert tényleg hatékony :-)

2011. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :)
2011. okt. 27. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!