Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Piros pöttyök...

Mitől lehet ez? Piros pöttyök jönnek ki rajtam?

Figyelt kérdés

Minden este, amikor fürdök, szúnyogcsípésnyi piros, nyomásra érzékeny pöttyök jönnek ki a bal alsó lábszáramon. Mindig csak ott. Másnapra elmúlnak, és máshol jönnek ki. Mitől lehet ez? Egyszerre kb 3-4 pötty van, kb 1 cm-esek. Biztos, hogy nem csípés, ez 100%. Nincs rajta "lyuk".

Valamiféle immunfolyamat lenne? Vagy a fogamzásgátló szórakozik velem?


2011. okt. 27. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy.Nekem az egész lábam szokott ilyen lenni.Én allergiás vagyok.Vagy a másik,mit sűrüen kérdeznek az orvosok,hogy váltottál-e sampont,habfűrdőt,vagy mosóport.Mert attól is lehet,hogy azt a fajtát nem bírja a bőröd.
2011. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bánomisén ***** válasza:
Ha fürdéskor jön ki és csak akkor, akkor nagy az esélye, hogy a tusfürdőddel van a gond, allergiás vagy rá. Cseréld le valami érzékeny bőrre való készítményre.
2011. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!