Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lesz valami bajom, hogy...

Lesz valami bajom, hogy bekajáltam egy tábla milka csokit? FONTOS!

Figyelt kérdés
kicsit bepörögtem vagy mi meg egy kicsit furcsa
2011. okt. 30. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a reggelt! Ha addig nem lilulsz be, akkor megúsztad.
2011. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz -.-
2011. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de az nagyon sok cukor a szervezetemnek
2011. okt. 30. 19:29
 4/7 mans85 válasza:
Ha 2 táblával akkor se lesz bajod,esetleg egy időre fájni fog a beled de az elmúlik,ha rendszeresen sokat eszel sok édességet akkor az már sok cukorbevitel.
2011. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, volt hogy én is megettem egy egész táblával, utána tele voltam energiával. Jót is tett, mert egész napos program volt, legalább nem lassultam be. Úgyhogy nyugi:)
2011. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
48%
Szerintem sűrgősen menny el orvoshoz! ez nem vicc! egy egész tábla milka csoki?? ráadásul egyszerre? Menyj el ultrahangra, kardiologiára és vizsgáltasd meg magad jó alaposan! akármi bajod is lehet ! Lehet hogy megbolondulsz! Egyébként vigyázz mert az ufok pot olyan emberekre vadásznak akik megettek egy tábla milkát engem is vittek már el azóta nem eszek milkacsokit sőt semmilyen csokit. szerintem jobb lesz ha mostantól csak gyümölcsöt, vagy talán egy kis húst eszel de semmiképpse csokit az UFO-k már tudnak rólad ha egészségesen étkezel talán nem fognak elkapni!!!!!!!!!!
2011. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lila leszel, tőgyed nő, és tejet fogsz adni reggelre
2012. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!