Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Repülő félelmet hogyan lehet...

Repülő félelmet hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig nagyon sokszor repültem életemben, de az utolsó repülésem rosszul sikerült, ugyanis, nem tudom miért nagyon izgultam, 3 órás volt, nehezen kaptam levegőt( gondolom mert izgultam) kicsit remegtem, legyengültem, és ez először, visszafele történt meg, nem tudom miért, és az kérdésem hogy mit csinálhatok mert holnap repülök, de ez egy viszonylag rövid lesz(másfél órás)Ha valaki tudna segíteni nagyon örülnék, előre is köszönöm!
2011. okt. 31. 13:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg néha szúr a szívem, és félek, hogy ott is elkezd, és félek hogy pánikban esem :( És most szopogatok olyan Sedatif Boiron tablettát azt mondták segít!
2011. okt. 31. 13:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is pszichésen:ne erre gondolj, hanem az összes többi utadra, ami jól sikerült.Ha azok jók voltak, ez is az lesz.

Másrészt fizikailag:amennyire lehet pihend ki magad,egyél előtte,vegyél ott vizet.

Próbálj valakivel beszélgetni, és a cél lebegjen a szemed előtt.Vigyél magaddal olvasni valót,hamar eltelik az a másfél óra!

Jó utat!

2011. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egyedül utazom nem hiszem hogy beszélgetnének velem :D csak most mindig erre gondolok, nem megy ki a fejemből, de próbálok másra koncentrálni.
2011. okt. 31. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj meg aludni a repülőn, vagy olvasni, zenét hallgatni! én még a repülőgép látványától is félek, repülni kizárt hogy valaha is fogok :)
2011. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!