Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alapos tisztálkodás után,...

Alapos tisztálkodás után, buszon metron villamoson ugy érzem mintha erös kellemetlen furcsa szagot bocsájtana ki a lábam . Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
És mindig ugy érzem hogy a saját lábam a szagos!
2009. máj. 6. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet a cipődtől,azon segít egy jó kis cipőmosás,de nagyon jó szagtalanító spray-eket is lehet kapni a dm-ben + van avon-os is,oriflame-es is. érdemes lenne kipróbálni (van cipőbe fújandó és lábra fújandó is)
2009. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

A hal a fejétől kezd el büdösödni:)

vicc volt de igaz...én is szoktam érezni és hiába a tisztálkodás...persze ez attól is függ, hogy mit értesz alapos tisztálkodáson...egyesek azt mondják hogy pamutzoknit kell használni, mások meg azt, hogy jól szellőző cipőt, nálam két dolog vált be, az egyik a bokazokni ami nem túl vastag és a rendszeres lábápolás továbbá a bőrcipő. Drága cipőket még nem próbáltam de szerintem kerülhet akármennyibe is egy cipő, ha az ember lába büdös akkor az érződik és azon nem segít semmilyen lábbeli. Azt mondom neked, hogy próbálj meg vékonyabb zoknit használni tavasszal és nyáron, használj lábápoló krémeket, amikor csak lehet szandálban rohangálj, szellőztesd a cipődet, ha sokáig abban kell lenned és mosd is meg, továbbá vannak nagyon jó lábszagtalanítók és ápolók vagy valami hasonlók asszem "foot works" a nevük de most biztosra nem megyek, ha ezek sem használnak akkor gombásodás elleni szerek....

nálam csak akkor jelentkeznek az általad ismertetett tünetek amikor legalább fél vagy egy napig kell cipőben rohangálnom

2009. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bőrkeményedés eltávolítása.

Ecetes lábfürdő.

SCHOLL lászagűző , izzadásgátló zselé.

2009. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!