Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan eset, hogy nem...

Volt már olyan eset, hogy nem voltatok jó lelki állapotban? Meddig tartott kilábalnotok belőle?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 óra.
2011. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha elég,ha csak az ember jól kipiheni,kialussza magát!Néha kell egy jó kis szórakozás,jó kis lakmározás,de a barátok,család,szerelem mindig segit,h egy-kettö kilábalj belöle!
2011. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában egy nap. Ilyenkor megelégelem a saját nyomorúságomat és az önsajnálatot, ezért mindig elhatározom, hogy másnap új napra ébredve megoldom a problémáim.
2011. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan eset volt csak, hogy jó lelki állapotban voltam. Ez akkor volt, amikor még csak pár hónaposak voltunk a párommal.
2011. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Attòl függ miröl van szó,komoly dolog vagy nem.
2011. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 avellana ***** válasza:
Persze, többször is előfordult már. Személyiségemből fakad a stresszelés, ennek révén maximum két hétig érzem magam feleslegesnek. De aztán mindig összeszedem magam és a végén alig hiszem el, hogy ezért, meg azért "hisztiztem" ennyit...
2012. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze.

nálam elég gyakran.

általában minimum 3napig tart maximum 2hétig,de amint jobban vagyok egyből van valami.

16éves lány vagyok nincsenek barátaim akikkel úgy eltudnék beszélgetni és kitudnám beszélni a rossz történteket vagy gondolatokat,apámmal nem igen beszélgetünk legalább is komoly dolgokról nem,sporttal kapcsolatba esetleg,de másról nem nagyon beszélünk,anyával pedig azért nem szoktam beszélni meg ő nem hallgat meg,nem szeret beszélgetni velem,pedig jól esne,az elmúlt három hónapban bár nem beszélek anyummal,csak ha kérdez valamit válaszolok,de nem több,mostanában ezért vagyok annyira rossz hangulatú,szinte minden nap sírok,mert hiányzik,hogy beszélgessen velem vagy meg öleljen,hiányzik mert olyan mintha nem lenne itthon mert nem beszélünk,a folyamatos stressz mellett ezért nem vagyok sokszor jó lelki állapotban,de szeptembertől rendszeresen megyek pszichológushoz és megpróbálok beletörődni,ha anya nem szeret velem beszélgetni vagy nem akar akkor nem kell..kész... úgyhogy azt tervezem,hogy megváltozok és nem leszek többé mindig ilyen rossz hangulatú. :)

2012. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!