Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bekaptam egy vírust, mi lehet ez?

Bekaptam egy vírust, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Unokahúgom hazahozott a bölcsiből valami vírust, neki csak 1x-2x ment a hasa még múlthéten. nekem borzasztóan fáj a gyomrom, mintha mardosna az éhség (miközben ettem), és egész éjjel hánytam :( Hasmenésem is van de az nem olyan vészes. lázam nem tudom volt-e, de azokban a 10 perces periódusokban folyamatosan hülyeséget álmodtam. Normafloret és nurofent vettem be. Most pár órája nem hánytam, csak a gyomrom fáj :( nagyon. Miez? Mit vegyek még be?
2011. nov. 7. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Vírusos hasmenést kaptál, pár nap alatt el fog múlni. A Normaflore mehet továbbra is, még aktív szenet vegyél az megköti a vírusokat is a bélből. Imodium hasfogót ne vegyél be, ürüljön csak ki. -Egy gyógyszerész-
2011. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Enni mit ehetek? Normaflore-ból mehet a napi 3? Fájdalomcsillapító ilyenkor segít valamit? :(
2011. nov. 7. 11:15
 3/6 A kérdező kommentje:
anya hozott nekem még B6 vitamint meg egy Bolus adstringens nevű tablettát.
2011. nov. 7. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok jók amiket anyukád hozott! Nos, enni csak nem megterhelő kajákat lehet: pirítós, burgonya, rizs, alma, esetleg banán. Sok folyadék fontos! Fűszeres dolgokat most kerülni kell. A fájdalomcsillapító is jó de ne sokat vegyél be egy nap.
2011. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normaflore napi 2-3 elég.
2011. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi!


Na mostmár lázam is van :(

2011. nov. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!