Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a jobb a szorongásra?...

Melyik a jobb a szorongásra? REMOTÍV vagy a NEUROPTIM?

Figyelt kérdés

A pszicháterem ajánlotta,hogy valamelyiket vegyem meg,mivel az antidepresszáns szert abbahagytam,de ugyanugy nem jól vagyok.Nem szeretnék ilyen borzalmas gyógyszereken élni,így inkább kipróbálnám valamelyik gyógynövényes szert,hátha segít.

A Remotívot ajánlotta,de abból csak Extra létezik?Mert kihangsúlyozta,hogy a sima Remotívot vegyek napi 2-szer 1 adagolássalvagy a Neurooptim-ot.Melyik a jobb?Bevált valamelyik valakinek?

Az utolsót,hogy kell szedni,mwert az orvosom se tudta megmondani.

S mennyi idő míg hatnak ezek a szerek?

Ezek mellett Frontin is szedhető,ha nagyon rosszul vagyok?

Ha nem használ csak akkor térek vissza az antidepire.


2011. nov. 7. 13:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hányingerrel s étvágytalansággal is küszködök az idegtől.
2011. nov. 7. 13:35
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok a kérdésedre igazán válaszolni mert nem ismerem egyik gyógyszert sem, viszont a Bach-virágterápia hatásos lehet neked.
2011. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Tudnál róla egy bővebb infót küldeni?Mire jó?Meddig szedhető?Hol kapható?S mennyibe kerül?


Köszi!

2011. nov. 8. 10:03
 4/14 anonim ***** válasza:

A Bach-virágterápia egy alternatív módszer, s mint ilynnek azért van egy kis átfutási ideje, amíg kifejti jótékony hatását.

Vannak szakemberek is akik ezzel foglalkoznak, nem ártana konzultáni ilyen emberrel.

A terápia úgy tudom sokáig alkalmazható (cseppek), és minden mellékhatás nélküliek. Ez benne a csodálatos! Az ára annak amit én vettem: 1400,-Ft volt. Tanulást segítő a lányomnak. A tapasztalat nagyon pozitív!

Egy weboldal linket küldök neked, itt olvashatsz bővebben róla:)

[link]

Itt számos info van róla. Szívből remélem, hogy jótékony lesz neked is!!!

2011. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Vargáné Ildikó válasza:
100%
Én két hete szedem a neuroptimot,nekem nagyon jó.Az anti depit félre csökkentettem egy hete!!!!19 éve szedem eddig még nem sikerűlt csökkenteni!!!Ennek nagyon örülök:)))
2012. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem.Nem szeretném elvenni a kedvedet,de én már lassan 3 hónapja szedem.Abba is hagytam,mivel vérzéskimaradást okozott.Teljesen felborítja a hormonháztartást.Jobban lettem nem tagadom,de most meg mehetek a nőgyógyászatra.
2012. jan. 29. 20:43
 7/14 Vargáné Ildikó válasza:
Biztos a neuroptim okozta a vérzéskimaradást???
2012. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem tuti.Sose volt ilyen problémám.Az utóbbi időbe zsibbadtak már 3 hete az ujjaim végei így ébredtem.Másnál is olvastam már ilyet itt a neten,hogy elállt neki.Én 35 éves vagyok 4 gyerekkel.Most abbahagytam a szedést s kértem időpontot a nőgyógyászatra jövőhét keddre.Nézz utánna fórumokon,hogy miket írnak.Te mégcsak 2 hete szeded én viszont már lassan a 90 szemnél járok.Jövőhéten okosabb leszek.Nem is tudom mennyi ideig lehet szedni?Akárhányszor rákérdeztem az orvosomtól nem adott megbízható választ.Látszik,hogy nem is tudja,csak nem mondta ki.Neked mit mondott az orvosod?
2012. jan. 30. 09:00
 9/14 Vargáné Ildikó válasza:
Én rákérdeztem azt mondta,hogy hormont nem tartalmaz.Semmi köze hozzá.De én most már nem tudom. Kíváncsi leszek Neked mit mond.Azt mondta a neuroptint kúra szerűen a legjobb szedni,félévig,aztán pár hét szünet!!!Pánikra szetted??Szedtél gyógyszereket is??Én 46 éves 2 gyerekem van,de még nem vagyok változó korban!!!Eddig!!!!
2012. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én most beírtam egy online nőgyógyásznak,mert nekem egyre különösebb testi panaszaim voltak s vannak.Idáig ráfogták,hogy szorongásos pánikbetegség,de most kiugrott a szög a zsákból,miután elállt a menszeszem.Még most se jött meg!Az egész betegségmet leírtam az elejétől a pszicháterig s a vérzés kimaradásáig.A nőgyógyász 1 órán belül válaszolt s azt írta,hogy forjuljak egy jó endokriológushoz.Holnap elmegyek a háziorvoshoz s kérek egy beutalót s egy teljes vérképet.Elég szomorú,hogy 1 évig kezeltek lassan s nem is az a bajom csak a hormonok.Nekem például az antidepi gyógyszertől(Rexetin)visszajött az anyatejem,amit előtte félévvel ezelőtt elapasztottak.Így abba is hagytam a gyógyszert.Én 16 hónapig anyatejleadó voltam havi 30 litert elvittek.De már májusba könyörögtem a nőgyógyászomnak,hogy állítsa el,mert már sírtam,annyira fájtak a melleim s csöppet se apadt.Nekem már innen kezdődtek a panaszaim.Állandó hányinger s étvágytalanság.e is fogytam 20 kg-ot.Azóta se tudok hízni.Felkerestem egy magán pszichátert s azt mondta ez szorongás.Hát látom mennyire????

Mindenképp írok neked,hogy mi volt az orvosnál.


Szép napot!

2012. jan. 31. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!