Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagy baj lehet? Fekete pontot...

Nagy baj lehet? Fekete pontot latok a jobb szemmel. Valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
Neha meg mintha mindketton fatyol lenne. a pont az allando, viszont ha "odanezek" eltunik (fennebb, lennebb). Kerdeztem egy orvost azt mondta a faradtsagtol van. de en aggodok:( sajnos meg nem mentem orvoshoz, de rajta vagyok... szerintetek?
2009. máj. 7. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínű hályog van a szemeden,egy egyszerű rutinműtéttel leszedik.
2009. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Én a bal szememmel látok foltot, főleg ha világos felületet nézek. Voltam szemdokinál, ő azt mondta, hogy calcium kicsapódás, vagy vérrög van az üvegtestben. Egy időben, jópár hónapig szinte folyamatosan sírtam, utána alakult ki. Ez már egy éve volt és azóta is látom. Nézesd meg szemésszel,lehet neked tudnak valami konkrét terápiát javasolni.
2009. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

En is vilagos feluleten latom, maskor nem tunik fel.

Koszi a valaszodat elmegyek szemdokihoz. legkesobb jovo heten:) koszi a valaszod elsonek is koszi:)

2009. máj. 7. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ebből nagyobb baj is lehet, olvastam egy brossúrát de nem találom. Mindenesetre az volt benne, hogy ilyenkor feltétlenül forduljunk orvoshoz!
2009. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnak foltak hasonló tünetei, nála a diagnózis: szemfenék meszesedés. Nem volt véletlenül altatásos műtéted?
2009. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem volt altatasos mutetem...

kozben ma tiszta veletlenul kaptam idopontot, elmentem kaptam szemcseppet, megvizsgalt az orvos, egybol rakerdezett, hogy "uszkalnak a szurke foltok?"(maximalisan eltalalta) irt szemcseppet, nem mondta h komoly baj lenne, azt mondta a latasommal semmi gond nincs (a legalso sort is olvastam:P :D)

a szemcseppen azt irja h pl szurkehalyog gyogyitasara alkalmas...

remelem nem lesz gond. koszonom a valaszokat megegyszer

2009. máj. 8. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Hello,


azóta történt valami? vagy elmúlt? voltál orvosnál? Érdekelne, mert hasonló helyzetben vagyok. Köszönöm

2013. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!