Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szóval akarok egy kicsit jobb...

Szóval akarok egy kicsit jobb formában lenni nem vagyok kövér de egy kicsit izmosabb akarok lenni. Van valakinek valami bevált módszer otthonra|többi lent|?

Figyelt kérdés
Mert konditerem nincs a közelbe már 2 hete csinálok 50 felülést és 50 fekvőtámaszt. Szerintetek ér valamit?
2011. ápr. 8. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha minden nap megcsinálsz 100 felülést az úgy jó.Ha nagyobb kart akarsz akkor célszerű valami nehezet emelni,én például télen mikor nem tudok elmenni a konditerembe akkor nagy farönköket,gyerekeket vagy olyan fekvő támaszokat csinálok,hogy valaki ráül a hátamra én meg nyomok kifelé.

Találj ki valamit amivel növelheted a tömegedet.És ha még fehérjét is eszel az + ráadás az izmokra...

2012. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Edzőbá válasza:
Fegyencedzést tudom ajánlani. Googlen keress rá a fegyencedzésre meg a hungary street workout-ra
2012. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!