Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Időnként félrever a szívem,...

Időnként félrever a szívem, mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Olyan érzés, mint ha elkezdene remegni, 1-2 mp és semmi. Mélyebb légzés is előhozza. Kardiologus szerint semmi.


Nem fáj, de érzem azért.


2011. nov. 9. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha kardiológus megnézte, akkor semmi baj. Azt gondoltam, hogy tőlünk kérdezed...
2011. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem bízom az orvosban.
2011. nov. 9. 23:08
 3/14 A kérdező kommentje:
Megnyugtat, de aggaszt, hogy nem mondott rá semmit. Mintha el sem hinné. Lehet, hogy magánorvoshoz kellene mennem.
2011. nov. 9. 23:08
 4/14 Virág6 ***** válasza:
Voltál szívultrahangon is?
2011. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

teljesen normális,élettani jelenség HA:

-nem percenként,vagy óránként,egy nap sokszor észleled,hanem ritkán

-ha NEM terhelés hatására,hanem nyugalmi állapotban jelentkezik

-ha a kardiológus azt mondta

Egyébként okozhatja stressz és kialvatlanság,de ezek sem feltételei.Ha kivizsgáltak,és minden rnedben,akkor nem kell aggódni.

2011. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, negatív
2011. nov. 9. 23:27
 7/14 Virág6 ***** válasza:
Ha az ultrahang jó,én nem félnék.Ott mindent meglátnak.
2011. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szivelégtelenség megallapitasahoz szivizom biopszia kell. Komolyabb ritmuszavarok eszlelesehez pedig rendkivul veszelyes szivkatéterezés. Attól, hogy az orvos nem tartotta indokoltnak ezeket, még - sajnos - lehet komoly baj.
2011. nov. 9. 23:39
 9/14 anonim ***** válasza:
a szívelégtelenségnek vannak egyéb tünetei is.Hidd el semmi bajod nincsen.Mindenkivel előfordul az ilyen,és ha kardiológián minden negativ lett akkor nincs semmi bajod.
2011. nov. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
néha nekem is van ilyen problémám,mondjuk úgy ,heti 2x olyankor még gyors légzéssel és szívfájdalommal társul.Nem jártam orvoshoz de olvastam egy könyvben,hogy viharos párkapcsolataok,állandó stressz váltja ki!
2011. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!