Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik növényi alapú nyugtató...

Melyik növényi alapú nyugtató a legjobb?

Figyelt kérdés
pl. Valeriana, Magne B6, stb.
2011. nov. 11. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nervenpflege

Sztem ez a legjobb, csak vigyázni kell vele, mert a benne lévő macskagyökér és a szolárium együttes használata kiütéseket okozhat.

Ha nem szedtél még sosem ilyeneket, akkor persze próbáld ki, de nagyon nagy traumára, vagy idegességre nem fognak használni.

maximum elalvási problémárka, vagy enyhe feszültségre.

Inkább feszültségoldó hatása van mint nyugtató.

2011. nov. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valóban, mint az előttem szóló írta ezektől hatalmas kirobbanó hatást azért ne várj. Előnyük viszont, hogy nem fogsz hozzá szokni.


Én próbáltam már a Nervenpleget, a Valerianát és a Sedativ PC is.


Talán valóban a Nervenpflege volt a legjobb.

2011. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább csak feszültség oldóra lenne szükségem. Elég sok stresszes dolog ért az elmúlt időszakban és már érzem a hatását, fizikai tünetekben is :(
2011. nov. 11. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokan a citromfű teára esküsznek, de jó még a levendula, vagy a komlótoboz is. Az orbáncfű pedig hangulatjavító. Valójában mindenki egy kicsit másképp reagál a különböző szerekre, biztosat csak úgy fogsz tudni, ha többfélét kipróbálsz. azt viszont nem árt figyelembe venni, hogy a gyógynövény szakértők a 2-3 féle alapanyagból összeállított keverékeket tartják eredményesebbnek, a szólóban használtaknál.
2011. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Számomra a Sedatif pc volt a legjobb reggel este este lefekvés előtt vettem be 2-2 szemet! Csak ajánlni tudom. Remélem tudtam segíteni!
2011. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!