Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik nyugtató a legjobb?

Melyik nyugtató a legjobb?

Figyelt kérdés

Hova, Sedogelat vagy Sedacur Forte?



Szükségem lenne rá, szorongás, ingerlékenység és néha már úgy érzem nem bírom tovább és összetörök mindent magam körül. Melyik a legkímélőbb nyugtató?

És ne tompítson el nagyon.


2010. okt. 19. 22:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
sajnos sok problémám van. nincs türelmem, történt egy pár rossz dolog, amit nem tudok úgy feldolgozni és ezért szorongás, már pánik is rámjött.
2010. okt. 19. 22:49
 2/18 soundcloud válasza:
21%
nem akarlak kioktatni, de szerintem nem a nyugatató a legjobb megoldás. könnyen ráállhatsz és akkor hogyan tovább? próbáld meg először kibeszélni a problémát. ha meg továbbra is a nyugatatóhoz ragaszkodsz, akkor remélem jön valaki aki segíteni tud, mert én nem értek hozzá
2010. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
sedativ!
2010. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
bocs elírtam; sedacur f.
2010. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

válassz egy nagyon kimerítő sportot! és bizony, ezt inkább valakivel meg kéne beszélned:/ ha van rá lehetőséged, hogy kibeszéld a problémát, te magad fogsz rájönni a megoldásra. és a bogyókra rászoksz egyrészt, másrészt meg lehetséges, hogy egy idő után nem hatnak majd a tolerancia kialakulása miatt.

olyan, hogy kímélő nyugtató. nincs. gyógynövényes teával próbálkozhatsz, pl a macskagyökér tea (valerianae radix)

2010. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Citromfű tea, magnézium és napfény.
2010. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én csak receptre kaphatót ismerek, szedem is, kis adagban nem szoksz rá. De ne vidd túlzásba a szedést, ha nem javulsz irány a pszichiátria. Frontint szedek, nagyon jó, háziorvos is felírhatja, kérd a legkisebb adagot és azt is felezd, negyedeld, próbálkozz mennyi használ. De hozzáteszem, ezt csak orvos ellenőrzése mellett lehet szedni, néha bekaphatsz egyet magadtól is, de ha több kell, keress fel egy pszichiátert.
2010. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Xanax sörrel bevéve.
2010. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj szakorvoshoz. Nagyon sokféle nyugtató, stresszoldó van, feszültségoldó, kedélyállapot javító, de ezeket csak orvosi ellenőrzés mellett szabad szedni. Tapasztalatból mondom mindezt!
2010. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Baumaxból gumikalapács.
2010. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!