Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tartósan alacsony vércukorszin...

Tartósan alacsony vércukorszint mitől lehet? Cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran szédülök, néha elájulok, ha sokat kell állnom. Szoktak lenni pánikrohamaim is. Mérettem vércukrot gyógyszertárban, 3,2 volt. Voltam orvosnál is, beutalt vérvételre. Ma kaptam meg az eredményt, hogy 3,0 a vércukrom. Rákerestem, mit jelenthet az alacsony vércukorszint, de csak cukorbetegségről találtam leírásokat, másról nem nagyon. A cukorbetegség, úgy tudom, épp hogy nem alacsony, hanem magas vércukorszinttel jár. Vagy lehet túl alacsony is? Ha nem cukorbetegség, akkor milyen betegségem lehet? Hétfőn kell a dokihoz visszamenni, nem akarok egész addig ezen parázni :S
2011. nov. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Inzulin probléma lehet.
2011. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A cukorbetegeknek magas a cukorszintjük.

Eszel rendesen, elég szénhidrátot? Ha szédülsz, egyél szőlőcukrot.

2011. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eszek rendesen, de nem mindig van jó étvágyam. Szőlőcukrot szoktam enni, a gyógyszertárban is azt javasolták.
2011. nov. 11. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a bajom, és a vérvizsgálat után ki is derült, nekem 3.5 volt. Ahogy olvastam, neked még rosszabb.

Cukorbetegség biztos nem lehet, mert az pont az ellenkezője, mikor nagyon magas. Én is csak azt tudom ajánlani, egyél sok csokit, szedjél vitamint, főleg gyümölcsöket egyél. Pihenj sokat. Nekem egy jó nagy, hosszú alvás segített a legtöbbet :)

2011. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hipoglikémiának hívják ezt az állapotot.
2013. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!