Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért volt ez ÉJJEL?

Miért volt ez ÉJJEL?

Figyelt kérdés

Felébredtem éjjel (sokszor van hogy ki kell mennem pl. wc-re), és olyan szinten begörcsölt a lábam, mint a fene...


Azt tudom, hogy a várandós nőknél van olyan, hogy magnéziumhiány, amikor begörcsöl a vádli, de nekem nemcsak a vádlim, hanem a lábfejemnél, meg a lábujjaknál is, bokámnál is éreztem.

Mitől van ez? Ez is Mg hiány lenne?


18/l


2011. nov. 12. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit el is feküdtet,de igen lehet magnéziumhiány, ez messze nem csak terhes nőknél fordul elő. Igyál meg minden nap egy pezsgőtablettát.
2011. nov. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer bárkinél előfordulhat, csak akkor kell magnéziumhiányra gondolni, ha rendszeresen ismétlődik.
2011. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam nem fordult elő rendszeresen ez a görcsölés, mindössze 1-szer. Annyira begörcsölt a vádlim éjjel, hogy a kispárnát szorítottam az arcomhoz hogy a rikogatásomra ne ébredjen fel a párom, és még a könnyeim is kijöttek úgy fájt.

Később elmentem vérvételre teljesen más ok miatt. Kiderült az eredményből hogy vészesen alacsony a szervezetemben a magnézium.

Azóta szedem a MagneB6-ot.


Szóval lehet neked is attól , ezt csak akkor lehet konkrétan kijelenteni ha elmész vérvételre.

2011. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, mozdulni nem tudtam. Néha előfordul h begörcsöl a vádlim és üvölteni tudnék. Ha éjjel volt, lehet attól is h felébredtél és hirtelen álltál fel, és a tested még nem ébredt fel teljesen ezért így reagált. Nálam is csak éjjel fordul elő ha ilyen van.
2011. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott olyan lenni, hogy éjszaka felébredek, mert begörcsöl a vádlim. Én is mindig a kispárnát szorítom oda, hogy nehogy felébredjen valaki a visításomra.
2011. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!