Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom éjjel?

Mi lehet a bajom éjjel?

Figyelt kérdés
Előfordúl egy két napig, hogy elalvás után, pont egy órával, arra kelek, hogy gyorsan ver a szivem, meg gyorsan ver a pulzusom. De nem azért mert hirtelen kelek fel, hanem már arra ébredek. Aztán két hónapig ez nincs, utánna megint. De az az érdekes, hogy megfigyeltem, elalvás után egy órával vagyok rosszul
2011. okt. 24. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
ja,nem álmodok rosszat!
2011. okt. 24. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Éjszakai pánikroham. Biztos stresszes vagy.
2011. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,az orvos is azt mondta,de nem akartam neki elhinni.Mert ha alszok,akkor is pánikolok?
2011. okt. 25. 08:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha stresszes vagy nappal és hajlamod van rá, akkor sajnos előfordul az éjszakai pánikroham. Megelőzhető, ha szedsz Neuroptimot és iszol esténként citromfű teát. Esetleg a tea helyett 50 ml Aloé Vera gél is segíthet.
2011. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam,hogy a szivemmel lehet a baj.Sokszor mikor felkelek rá,azt sem tudom hol vagyok.
2011. okt. 25. 14:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy stresszes vagyok.Szedek frontint.
2011. okt. 25. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a szivedtől van. Nekem pont a kardiológus főorvos mondta ezt, hogy ez pánikroham. Engem kezelnek enyhe szívbetegséggel is. Kimerültség és idegállapot is befolyásolja. Én szedek egy Cardianax nevű gyógynövényes kapszulát. Azóta nem jön rám, esetleg próbáld ki. A szívműködést támogató kivonatokat tartalmaz. A vérnyomást is karbantartja.
2011. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!