Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudom magam kialudni...

Miért nem tudom magam kialudni?! 15/L

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy elaludni még VISZONYLAG jól tudok, VISZONT hamar felébredek és egyszerűen nem tudok visszaaludni és nem azért mert kialudtam magam hanem egyszerűen nem megy. Aztán meg egész nap tiszta álmos vagyok... És azt sem értem, hogy miért ébredek fel? Nincs fény amikor felébredek egyrészt azért nincs mert általában reggel ébredek korán és még nem süt a nap másrészt le is engedem a redőnyt. Ezen kívül nincs zaj amitől felébrednék. Olvastam, hogy a mozgás sokat tesz de nálam ez sem jött be. :((( Szerintem nem vagyok stresszes. Sőt még használok vakszemüveget ami szintén könnyíti az alvást. Mutatok róla képet: [link]

Egyetlen egy dologra tudok gondolni az pedig az, hogy szerelmes vagyok talán emiatt nem tudok visszaaludni? Amikor felébredek Ő az első gondolatom és ettől már az "agyam beindul" talán ezért nem tudok visszaaludni? Az az igazság, hogy nem járunk meg nem is tudja, hogy szerelmes vagyok belé, és úgy érzem, hogy senki iránt nem éreztem ilyen intenzív, mély, erős érzelmeket. Lehet, hogy egy nyomaszt? De akkor még mindig nem értem, hogy miért ébredek fel?! Az alvásigényem kb. 8 8,5 9 óra. Ehelyett alszok 6 6,5 órát ami engem elnyom. Mit tegyek? Mi a megoldás? Köszönöm előre is.


2011. nov. 12. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú hát én ennek csak örülnék... Nem késnék minden nap 2 órát a suliból, én pont az ellenkezője vagyok hiába fekszm le este 10-kor reggel hatkor ha csörög a vekker, 8 óráig szundizgatok, aztán csak úgy tudok bemenni suliba :D
2011. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!