Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért rezeg a kezem?

Miért rezeg a kezem?

Figyelt kérdés
Szokott most vagyok 14 és rezeg a kezem nem tom miért egyfolytába nem szoktam tördelni irtózok tőle és ha más csinálja kiráz tőle a hideg ha picit megömelem a kezem picit remeg de ha súlyt ömelek akkor mind a vibrátor ám bírom a súlyt sosem ropogtattam a csontomat.
2011. nov. 12. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Az idegrendszered fejődés alatt van. Ha öreg lennél meg már parkinzon kórnak hívnák.

Esetleg még ha az egyik szemed rosszabb mint a másik az is okozhatja. A kéz és a finom motorikus készség a szeme keresztül kapja adja az információt. Ezért van az hogy ha belegondolsz mikroszkóp alatt is ha látja az ember mit csinál a kezével és mikronos mozdulatokat el tud végezni. Ha meg nem látod mit csinálsz még egy bögre teát is ki fogsz lötyögtetni ha sötétben kell vinned. Ez idegrendszeri probléma. szerintem majd kinövöd. Nekem akkor remeg a kezem ha ideges vagyok. Vagy ha sokáig tartom kinyújtva a kezem.

2011. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyonn köszönöm :)))
2011. nov. 20. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!