Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ekcéma kezem, lábamon és már...

Ekcéma kezem, lábamon és már az arcomon is. NEMBÍROM! Meggyógyulhatok?

Figyelt kérdés

3 éve van a kezemen ekcéma, és kb 2 hete megjelent a szemem alatt is mindkét oldalon. Bőrgyógyász nem mond rá semmit, csak össze-vissza pofázik. Legem van. Mit csináljak? Már az utcára se lehet kimenni. VALAKI SEGÍTSEN! HA volt nektek, hogy múlt el, vagy hallottatok valakiről?

15/F


2011. okt. 29. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ételallergia vizsgálatod volt már? Ha még nem, akkor legyen!
2011. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Allergia tesztet én is ajánlom. Amúgy keress egy másik börgyógyászt, mert az nem lehet igyaz, hogy nem ad rá kezelést. Nálunk a fiamnál volt annyira durva, hogy már nyílt sebek voltak az arcán, gondolhatod, kikészültem én is...meg nekem is vannak per pill. enyhébb ekcémáim, úgyhogy ismerös a helyzet. Szóval, parfümmentes tespápoló, vagy sampon: Gyógyszertárban kapsz. Azonkívül, ugyanott: Exipial U Lipolotion, krém, nagyon zsíros, azzal köbbször be kell kenned magad( nem szabad kiszáradjon a bör)+ ha be vannak gyulladva a kiütéseid: Kortizonos kenöcs amit csak vényre kapsz, sajnos orvos kell felírja. Ez utóbbi 5-7 nap alatt alaposon rendbetesz.
2011. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Nekem 15 éve van, de csak tüneti kezelés van (valami krém cucc), de mást nem tudok mondani.

Ui.: Kölcsön tudnád adni a "Lege"-d nekem még nincs, de kipróbálnám, mielött veszek.

2011. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! elég makacs ekcémával küzdök, nem csak hogy a lábamon, de már az arcomon is jelentkeztek a tünetek. 3 év után végre elértem azt hogy kezdjenek is vele(m) valamit. Elküldtek hasultrahangra, fogászatra, fül-orr gégészhez, vizelet és vér mintára.(még folyamatban vannak a vizsgálatok. A bőrgyógyász nekem tusoló krémet írt fel, amit a patikában készítenek el. Valamint zsírozót és egy speciális krémet. Azt ajánlotta hogy kerüljem a meleg helyzeteket:P pl. szauna stb. és próbáljak meg lengébb ruhákat hordani, és PAMUTOT! és ne áztassam magam a fürdőkádba. Mosogatáshoz pl vegyek fel kesztyűt stb. Próbáljam a tesi órákat hanyagolni, h ne izzadjak. Azt ajánlom keress el egy jó bőrgyógyászt amíg nem durvul el a helyzet!

18/L

2011. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!