Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Annyira fáradt vagyok folyamat...

Annyira fáradt vagyok folyamatosan, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma is aludtam 10:30-ig, de kb. fél óra múlva már megint iszonyat álmos lettem, elindultam iskolába és alig bírtam nyitva tartani a szemem. Régebben is volt ez, de egyre rosszabb, már komolyan nagyon zavar. Próbáltam hogy korán lefekszem és hamar felkelek, de ez sem segít. Szedek vitamint, mozgok, de ez az ólmos fáradtság nem szűnik semmitől. 20l
2011. nov. 15. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vérvizsgálatra, az oké, hogy szedsz vitamint, de nyomelemek hiányától vagy pajzsmirigy alulműködéstől is lehet ez.
2011. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én is így vagyok, anyával elmentünk természetgyógyászhoz, igaz más miatt, de azt mondta, ezt is kezelni fogja
2011. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem fogok segíteni, de azért elmondom, mert idevág... Én mikor dolgoztam kb 10-kor feküdtem le, és hajnali 03:30-kor keltem, és semmi bajom sem volt, egy pillanat alatt kiugrottam az ágyból. Most sajnos munkanélküli vagyok lefekszem olyan 23:00- körül, reggel 10 kor alig tudok felkelni, magamtól nem is kelek fel, anyám kelteget fél óráig mire kikászálódok az ágyból. fogalmam sincsen miért van ez :S
2011. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vashiányos vagy. Nekem is ugyanez volt a problémám, elkezdtem vastablettát szedni, és megoldódott. Egy vérkép mindenképpen hasznos lehet.
2011. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint este 10
2011. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!