Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek folyamatosan...

Mitől lehetek folyamatosan fáradt és álmos? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Hiába fekszek le mondjuk 22:30-kor és alszok mélyen egész éjjel, nem bírok reggel 6:30-kor kimászni az ágyból. És egész nap morcos és fáradt vagyok. Volt már hogy munkában pár pillanatra el is aludtam a számítógép előtt.

Már nagyon zavar.

Próbáltam többet vagy kevesebbet is aludni, néha iszok vitaminos pezsgőtabit, naponta eszek gyümölcsöt.

Nem tudom mit tehetnék, hogy ne legyek folyton álmos.


2009. dec. 8. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le korábban! Nem elég mindenkinek 8 óra. Lehet, hogy a korábbi hiányaidat pótolod. Meg télen amúgy is nyomottabb az ember. Biztos, hogy alvásod pihentető? Nem alszol nyugtalanul?
2009. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Menj ki a szabadba (erdő, rét, hegyek, szóval ne a városba) és sétálj egy jót. A természet és a jó levegő meghozza majd a kívánt eredményt. Ha javulást érzel, akkor tedd rendszeressé ezeket a sétákat. Az élet sok területén segítséget nyújt.
2009. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el és csináltass egy vérképet, vizeletet is vigyél, valószínű vérszegény vagy és vashiányos, akkor jellemzőek ezek a tünetek, de pajzsmirigy működéseddel is lehet gond. Utána kell járni, mert ez nem normális, (munkahelyeden elalszol!!).
2009. dec. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az oxigénhiány okozhat ilyet, ha úgy gondolod, hogy elég vitamint eszelés egészséges vagy.Szellőztess és szívj magadba minél több friss levegőt.
2009. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez normális.Vagyis én úgy vettem ki, hogy számitógépen dolgozol, nem? És gondolom, hogy mindig nem olyan érdekfeszitő ez..Mert én is szgéppel dolgozom, és sokszor van úgy amikor haza megyek, hogy fáradt vagyok nagyon és azt se tudom, h milyen bajom van. De ez mindig akkor van amikor unalmas volt a meló..De attől lehet persze egyéb oka is, mint amiket irtak
2009. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokat kell inni, min. 2 l víz, és este tornázz 20 percet. Nekem ez vált be, addig én is aluszékony voltam.
2009. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomástól is lehet, hogy a sok alvás ellenére is fáradt vagy.

Próbálj meg sportosabban élni.

Futás, kerékpár, úszás, séta.

2009. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van kb 1 éve. 20 éves vagyok, vizsgaidőszak van, és alszom el a könyv felett. :(
2009. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!