Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha érzem hogy fáj egy picit a...

Ha érzem hogy fáj egy picit a torkom és rövidesen beteg leszek, mit tehetek ellene hogy megakadályozzam?

Figyelt kérdés
már 2x kifújtam az orrom , még úgy érzem elkerülhető lenne. Mit tudnék csinálni? Most fogok c-vitaminos teát inni meg mézet.
2011. nov. 25. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Bekötöd a torkod, otthon is. Sapkában alszol, ha nem melegszik rád. Fokhagyma, kettő, jól elrágod, letüdőzöd, lenyeled. Hirtelen ennyi jut eszembe.
2011. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kék színnel (bioptron lámpa) szoktam kezelni naponta kétszer 6-6 percig mindkét mandulámat, jobb és bal arcüregemet, homolokomat és 2 nap után általában visszamegy, nem jön elő durvábban. Ha van a környezetben valakinek ilyen vagy hasonló lámpája próbáld ki.
2011. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bioparox spré még ebben a stádiumban vissza folytja. Ha van bioptron az előző hozzászóló leírta hogyan alkalmazd. Én még oscillococcinum megfázás elleni homeopátiás szert szoktam napi kétszer alkalmazni. Öltözz melegen. Vegyél be Cetebét és multivitamint. Ha van ezüstcolloidod fújj az orrodba, és a torkodba belőle. Ez utóbbi nagyon hatásos.
2011. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pálinka, 3-4 feles egy nap.
2011. dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kiproubálytam a háooom néty felessssst én, jóóó jóóóóez tényllgeg
2017. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!