Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami komolyabb bajom van?

Valami komolyabb bajom van?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre kevesebbet eszem. Mert egyáltalán nem kívánom, és ha eszem, utána fáj a hasam, és rosszul vagyok. Ma reggel is, arra keltem, hogy görcsölt a hasam nagyon.

Szóval evés után gyakran fáj a gyomrom, és szerintem az emésztésemmel sincs minden rendben.

Meg nem tudom számít-e, vagy van-e köze hozzá, de a bőröm is szörnyen rossz. Egy kis csípéstől, vagy nekimegyek valaminek, és máris lilulok, zöldülök. (Mivel lovagolok, nem nézek ki túl jól...) És az izületeim is nagyon gyengék, főleg a térdeim vannak tönkremenve, de arra orvos nem tudott mit mondani, csak porcerősítőt írt fel, mert nem tudja mi bajom.

És még egy valami: rengeteget fáj a fejem. (A szemem jó, tehát nem ilyesmi probléma.) És ha már a szememnél vagyunk, akkor a szemem fehérje kék. Azt sem tudta eddig senki megmondani, hogy mitől.

Nem tudom, hogy összefüggenek-e, vagy sem. Ha valaki bármelyikre tud valamit mondani, megköszönném :)

Tudom, hogy ez így nagyon sok egyben, de gondoltam most már megkérdezem, mert kezdek aggódni. Orvoshoz olyan okból nem megyek, hogy eddig bármelyikkel elmentem, azt mondták, hogy nem tudják sok kivizsgálás, és vérvétel után. (A gyomrommal még nem voltam.)


2011. nov. 27. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Az evés utáni gyomorfájás fekélyre utal.

A fejfájás vérnyomásproblémára.

A kék szemfehérje szerintem adottság.

Más is hamar lilul ütésre, de lehet véralvási probléma.

2011. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gyomorfekéllyel mit lehet kezdeni?

A vérnyomásom viszonylag alacsony. De a migrén is lehet attól?

Csak egy-két éve jött ki, eddig nem volt olyan a szemem.

És tényleg nagoyn, nagyon hamar lilulok, nem normális már szerintem, hogy nagyjából nekidőlök valaminek, és másnap ott a nyoma...

2011. nov. 27. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyomroddal tényleg menj dokihoz mert lehet fekély. fejfájás is lehet örökletes, vagy tényleg vérnyomás gond.én is minden kis ütéstől zöldülök,túl vékony a bőröm és érzékeny.
2011. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy egy ritka rézanyagcsere-zavarod, Wilson-kórod van. Én évekig jártam az orvosokat mert senki nem ismerte fel, miután az interneten rátaláltam a betegéségre beindult a kivizsgálásom is.


Ugyanezeket a tüneteket produkálom én is (többek között), a kékes szemfehérjét a vérben felhalmozódott réz okozza.

Írj privátot, orvost is tudok ajánlani!


[link]

2011. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, olvasod -e még a választ, de hátha hasznos információval szolgálhatok. A Marfan szindróma egyik tünete is lehet a kék szemfehérje. Itt találsz róla részletes leírást: [link]

Egyébként a kérdésedet mintha én írtam volna! :) Nekem is kékes a szemfehérjém, érzékeny a gyomrom, a bőröm is (minden meglátszik rajtam), és szeretek lovagolni! :)

Egyébként azóta sikerült az orvosoktól választ kapnod?

2012. júl. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Látom hogy már nem mostani de esetleg valaki van itt?
2014. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!