Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi ideig szehető a 0,25-ós...

Mennyi ideig szehető a 0,25-ós Frontin 2-szer fél vagy 3-szor fél esetben? Hogy ne szokjak hozzá!

Figyelt kérdés

Mennyi ideig szehető a 0,25-ós Frontin 2-szer fél vagy 3-szor fél esetben?

Hogy ne szokjak hozzá!!!!!


2011. nov. 29. 09:41
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Péntekem negyek controllra,de szerintem vissza kell vegyem,mert nagyon vacakul vagyok.

Hányingerem van,hányok is és teljesen étvágytalan vagyok.

A lábfejem meg annyira fázik,hogy nagyon.

7 hete hagytam abba,de biztosan tovább kellett volna szedjem.De a mellékhatások miatt hagytam abba.A fülem nagyon zúgott és visszajött az anyatejem,amit féléve elapasztottak.

De érdekes módom a fülem azóta is zúg.Te tartottad a felírt adagot végig?Már azért kérdezem,mert én fél szemmel kezdtem 1 hétig,aztán áttértem napi 1-re s 35 nap után tértem vissza félre.S akkor még ugyanúgy tartottam magamat,mint 1-nél.Már azért kérdezem,ha csak egy felet szednék helyrejönnék?Neked nem voltak mellékhatások?

Vagy a frontintól is lehetek ilyen étvágytalan?2 hete szedem,de hát ez nem olyan nagy adag.

2011. nov. 29. 15:44
 22/34 Virág6 ***** válasza:
Szerintem a frontintól nem lehetnek mellékhatások.A másik gyógyszertől viszont igen.Én állandóan elbambúltam,hát furán éreztem magam,de szerintem ez míg meg nem szokja a szervezet,mindenkinél így van.Mivel a központi idegrendszerre hat.
2011. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Virág6 ***** válasza:
Elfelejtettem mondani,hogy betartottam,mert nekem nagyon muszály volt.De ezt most nem részletezem.:)
2011. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Virág6 ***** válasza:
most írtad.hogy elapasztották a tejed.Szülés utáni depressziód van?
2011. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Ez nem szülés utáni.

A legkisebb 23 hónapos a legnagyobb 14 éves.

4 gyerekem van s már 14,5 éve itthon vagyok.Szorongásos kényszerbetegség rossz gondolatokkal.Az orvosom azt mondta tipikus Gyes betegség s pár órára menjek el dolgozni.Egyenlőre nem tudok,mivel még a kicsi is kicsi.Csak,ha oviba megy!

2011. nov. 29. 16:05
 26/34 A kérdező kommentje:
16 hónapig voltam nyatejleadó.Havi szinten elvittek 30 litert.De már áprilisba sírtam annyira fájt a mellem s így elapasztotta a nőgyógyász.De a gyógyszert,ahogy szedtem visszajött a tejem.Ettől tartok most is.De mégis jobb állapot,minta mostani.
2011. nov. 29. 16:07
 27/34 A kérdező kommentje:
anyatejleadót szerettem volna írni,de már nem is látok,bocsi.
2011. nov. 29. 16:08
 28/34 Virág6 ***** válasza:
Semmi baj!Ha visszamész az orvoshoz,akkor mondd el neki a mellékhatásokat mit érzel.Szerintem mindenkinek van depressziónál mellékhatás.Anyu nem rég szedte,annak zsibbadt a feje teteje.Meg kiverte a víz,hányinger.A központi idegrendszerre hat a gyógyszer,és ez természetes.
2011. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
A mellékhatások idővel megszűnnek szerinted?Én azért nem tudok nyilatkozni,mert hamar abbahagytam.
2011. nov. 29. 16:16
 30/34 A kérdező kommentje:
Anyukád is 1 évig szedte?
2011. nov. 29. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!