Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 19 éves (pesti) gimnazistaként...

19 éves (pesti) gimnazistaként milyen lehetőségeim vannak önkénteskedésre? (a jó közérzet érdekében. )

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinézel magadnak valamilyen intézményt, elmész a humánpolitikai osztályra és ott érdeklődsz. A mi városunkban nagyon jól működik tele a kórház fiatalokkal. A betegek szeretik őket, szívesen látnak minden fiatalt. De máshová is járnak. Érdeklődj az iskoládban Te is. Egyébként ha szívből jön, szép gondolat!
2011. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát csak arraí gondoltam, hogy kórházakba biztosan kell valami képesítés, hogy önkénteskedni menyjen az ember, nem?

Miért szép gondolat? Az az alap, hogy ha van rá lehetőséged, akkor segíts másoknak, szerintem..

2011. nov. 29. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A betegeket meglátogatni, beszélgetni velük, szórakoztatni őket - ehhez nem kell egészségügyisnek lenni.
2011. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát egy bajom van.... Hogy az oké, hogy segíteni szeretnék, de sajnos kommunikáció terén csapnivaló vagyok!!! Elég bártortalan vagyok, meg mindig félek, hogy valami rosszat mondok.. Valami olyan segítési lehetőség nincs, amit kevésbé kommunikatív emberek is nyújthatnak?
2011. nov. 30. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit önbizalom hiányos vagy, épp ezért nyugodtan keress meg egy kórházat, a csendes embereknek is van lehetőségük a segítségre. És ha sikerülne, figyeld csak meg hogy szívesen vennének a betegek.Nem mindig a harsány, nagyhangú emberek kellenek. Ha te tudsz hallgatni egy beteg ágya mellett, vagy megitatsz egy embert, olyan hála sugárzi a szeméből amit nem felejtesz el. Rajta, csak próbáld ki!
2011. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az hogyk icsit önbizalomhiányos vagyok az sajnos nem kifejezés... : P De még alakulgatok
2011. nov. 30. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!