Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez a közérzet probléma?

Mi ez a közérzet probléma?

Figyelt kérdés
soha ne éreztem ilyet. férfi vagyok, és bizonyos letörtség volt bennem ami fokozódott. kb 2 napig olyan iszonyatosan rossz érzések voltak bennem, hogy mintha egyik nemhez sem vonzódnék,nagyon kellemetlen! hetero vagyok 100%-ig, de nemtudom hogy ez mivolt. az emberet társaságát se kivántam, de nem kivántam a nőket, nem tudtak érdekelni, olyan volt mintha nem is vonzodtam vna hozzájuk. de ismétlem, egyik nemhez se. MI LEHETETT EZ?
2011. okt. 3. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
íráshibákért elnézést kérek!
2011. okt. 3. 19:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz napod volt, kimerült lehettél, stresszes,vagy ért valami szokatlan hatás.Vagy esetleg előtte való nap valami furcsát álmodhattál?
2011. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi....,sztem ilyen nem csak veled fordult már elő az életben...,nálam is volt már ilyen,hogy undorodtam szinte az emberektől,nőket a hátam közepére kivántam!Nálam is csak pár napig volt ez,aztán minden rendbe jött.30F
2011. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azthiszem belehülyülök a nőhiányba. annyira kell h már mégse. :)
2011. okt. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!