Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mostanában...

Miért vagyok mostanában nagyon álmos?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete tart ez az időszak, 10 előtt képtelen vagyok felkelni, utána valahogy összeszedem magam és elmegyek egyetemre, ahol kávé nélkül szinte mindig bealszom. Munka kezdődik 15-kor és 19-ig tart, informatikai munka ami fizikai megterheléssel nem jár. Itt is álmos vagyok, utána találkozom barátnőmmel, vele vagyok egész este, fél 12-kor max 12-kor már alszom.


Régen kondiztam és bokszoltam, most 3 hónapja már semmi, anyagi gondok miatt. Ennek ellennére életembe nem voltam ilyen fáradt, álmos mint most ebben az időszakban. Régen 7-8 órakor simán felkeltem, most már a 10 is nehéz, és szinte mindenhol bealszom ahol legalább 5 percig nem csinálok semmit. Úgy érzem mentálisan vagyok fáradt. Mitől van ez?


F/22


2011. nov. 30. 15:06
 1/2 bánomisén ***** válasza:
Vitaminhiány, esetleg vashiány, de az is lehet, hogy csak hiányzik a mozgás. Járj el futni, az ingyen van és helyrebillenhetsz tőle.
2011. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Téli álom.

Nálam is így van, téli depresszió, utána meg jön a tavaszi fáradság:)))))

2011. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!