Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a hasam és állandóa...

Nagyon fáj a hasam és állandóan hasmenésem van! Mitől?

Figyelt kérdés
nemcsak most, hanem általában, pedig igyekszem egészségesen enni.
2008. márc. 25. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem menj el és csináltass teljes vérkép és vizeletkép vizsgálatot (labor), valamint menj el dokihoz és nézesd meg hogy nem-e vagy allergiás valamilyen alapvető élelmiszerre, mondjuk liszt, tej, vagy bármi olyasmi, amit minden nap eszel.

Nagyon remélem hogy minden rendben lesz!!

minden jót

2008. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy parazita van benned.Menny doki hoz sürgösen.Nekem is ez volt a bajom.Jobbulást
2008. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet laktóz intoleranciád van.
2009. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, engem elküldtek az ambulanciára, ahol vettek vért és vizeletet. Arra gyanakodtak, hogy májgyulladásom van, de aztán rájöttek, hogy csak valamilyen vírust szedtem össze. Erre kaptam gyógyszert, de nem sokat használt. Az is kiderült, hogy Gilbert-szindrómám van, ami örökletes rendellenesség, és azt jelenti, hogy ha sokáig nem eszem, vagy sokat stresszelek, akkor besárgul a bőröm és a szemem. Utánaolvastam, hogy ennek vannak-e tünetei, és azt írták, hogy néhány "betegnél" felléphet visszatérő hasi fájdalom. Ki tudja...
2009. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!