Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos kismama vagyok...

4 hónapos kismama vagyok második babánkkal. Mitől lehet, hogy állandóan hasmenésem van? Nem igazi hasmenés, inkább csak lazább széklet - elnézést-, az első terhességem alatt pedig végig szorulásom volt. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Étrendemen, életkörülményeken semmi nem változott, ugyanolyan jellegű ételeket eszem, ezért pláne nem értem.
2009. máj. 19. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülj neki,nem kell nyögni!Mit megadna más is,ha ugyanigy járna!

Jó egészséget,boldog babavárást!


Egyébként ugyanott van a méhlepény megtapadva,mint az elsőnél?Mert úgy tudom,ha a lepény a melső falon van megtapadva,a baba lábai a beleid felé,akkor az nem okoz szorulást.Ha forditva van,akkor a baba elnyomja a beleket és nem olyan a bélműködés,ezért lehet szorulás.Na jól leirtam,remélem azért érted!

2009. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hali! Én is ezt tapasztalom magamon...3 és fél hónapos vagyok és szinte a teherbeesés óta lazább nekem is...először én is aggódtam,ill. meglepődtem, mert mindenhol azt olvastam, hogy ilyenkor a székrekedés a jellemzőbb.

Nem tudom mitől lehet.

De szerintem nem ad okot aggodalomra.

Boldog babavárást!

2009. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Érdekes a méhlepényes dolog, de ez tök logikus, szerintem, úgyhogy biztos ez lehet az oka! (nem tudom pontosan hol van, de majd rákérdezek)
2009. máj. 20. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!