Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan élnéd az életed, ha...

Hogyan élnéd az életed, ha megtudnád hogy legtöbb 3 éved van hátra, de az is lehet hogy a következő pillanatban visz el a halál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint eddig. Én már abban a korban vagyok, hogy tudom, hogy az a hajó már elment, és amit eddig nem tettem meg, ezután már nem fogom, függetlenül attól, hogy mennyi időm van még.
2011. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én kb most is úgy érzem bármikor elvihet a halál. Ezt sose lehet kiszámolni...

Szerintem ugyanúgy élném, talán annyi hogy mégjobban figyelnék hogy pl ne essek teherbe. De mivel addig se kéne éhenhalni, ugyanúgy dolgoznom kéne, szóval időm ugyanúgy nem lenne több extrém dolgokra...

2011. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A halál nem jön véletlenül. Gondolom valamilyen betegség miatti halálra gondoltál, ezt mind magunknak csináljuk, ezért én soha nem kerülhetek ebbe a helyzetbe, mivel nagyon sokat teszek azért, hogy most 50 évesen semmiféle egészségügyi problémám nincs már. Azelőtt én is betegeskedtem, lumbágós voltam, torokgyulladásaim nehezítették az életemet, de ma már búcsút mondhattam mindennek, és mindezt azért, mert tudatosan élek, odafigyelek arra hogy miket eszem, vitaminokat szedek, beszereltettem egy víztisztítót, ezért tiszta vizet ihatok, nem stresszelek, minden nehézséget feladatnak tekintek, és meglehetősen könnyen megoldom őket.

Pozitív gondolkodással, és egy kis odafigyeléssel te is megszabadulhatnál az effajta gondolatokól.

2011. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés rávilágított arra, hogy semmi értelme az életemnek.
2011. dec. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha beteg lennék és azért, akkor abban biznék, hogy kitalálnak valami gyógyszert rá.

olyan betegségem volt ami majdnem elvitt, és ha előjön és kezelhetetlen gyorsan el fog vinni, de lehet ha feladtam volna abban a pár napban akkor már el is vitt volna. tehát nem szabad feladni, soha.

2011. dec. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kezdem ugy érezni ,hogy nem érdemes megtervezni a jövőmet mert ugysem lesz időm és erőm rá hogy végigcsináljam. Kavarog bennem az érzés hogy ugy éljem az életem hogy ne legyen mit megbánnom néha meg ugy érzem vadul ki akarok próbálni mindent és léha életet akarok élni .Összezavarodok és csak rohangálok kapkodok vagy egyszerűen megbénulok.
2011. dec. 9. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Egész komolyan megrémülök attól, amiket írsz. Mintha rólam írnád.
2011. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden tinédzser így érez, van aki élete végéig
2011. dec. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!