Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet hasmenésem?

Mitől lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés
3 napja hasmenésem van. De csak egy nap egyszer amikor amúgy is elmennék wcre. Nem tudom mitől lehet. Nem eszek semmi olyat amitől lehetne. Gondolom ha valami vírus lenne az pedig súlyosabb lenne. De akkor mitől? A fogamzásgátló mellékhatásai között ott van, de már 9 hónapja szedem szóval szerintem az se. Érdemes elmennem orvoshoz vagy mit tehetnék? diétázzak? Semmilyen más tünetem nincs. Tehát nem fáj a hasam, nincs rossz közérzetem meg semmi ilyesmi.
2011. dec. 10. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hétfőig diétázz. (piritós, keksz, esetleg főtt krumpli, keserű tea, ásványvíz)

Ha nem javul, akkor mindenképp menj el orvoshoz.

Lehet a foggátló mellékhatása is, nem minden jelentkezik azonnal. Meg az is lehet, hogy ettél valami olyat, ami már nem volt teljesen friss... Tejtermékekkel, tejjel hogy állsz? Lehet laktóz intolerancia is....

2011. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!