Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon száraz a talpamon a...

Nagyon száraz a talpamon a bőr, mitől lehet ez és mit használjak rá?

Figyelt kérdés
Nem a sarkam száraz és nincs bőrkeményedésem, hanem a talpam "fehér" részén száraz a bőr, de annyira, hogy az apró ráncoknál fehér a bőr, és durva felületű. Ez lehet valami bőrbetegség vagy csak simán száraz a bőröm? Lábizzadásra használok egy terméket, az tudom hogy szárítja a bőröm egy picit, mindig is szárította, de ennyire?? Amúgy is nagyon száraz bőröm van mindenhol, állandóan feszül, semmi nem használ rá. A lábamra jó vastagon extra száraz bőrre való kézkrémet szoktam kenni, majd egy zoknit húzok rá és úgy fekszem le, az egy kicsit segít, de nem teljesen. Ráadásul csak az egyik talpam ennyire száraz, a másik nem. Van valami ötletetek?
2011. dec. 11. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szarvasfaggyú krémet használj rá, jó zsíros.

2011. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
körömvirág krém, és nedves vatta, folpak és zokni , legalább egy hétig minden este becsomagolni. No persze ki kell áztatni és lehet kapni DM-ben horzsakövet, amivel minden este a felpuhult bőrt le lehet dörzsölni. Lehet még kapni különböző bőrpuhítókat.
2011. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket! :)

Nem fog neki ártani, ha az amúgy is kiszáradt bőrt dörzsölgetem?

2011. dec. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!