Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindenen nagyon izgulok, mit...

Mindenen nagyon izgulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nos az az eset áll fent nálam ,hogy mindenen nagyon izgulok.

Felelés előtt is.Multkor 1 játékban kereskedtem és azt hittem átvernek.Totál elvörösödtem és a szívem nagyon gyorsan kezdett verni.Egyébként ha valakivel összetűzésem van (pl beszól)akkor furcsa dolgot érzek de az szerintem az adrenalin.Még annyit hogy ez után nagyon nedves lesz a szemem, mint ha sírtam vna.

nagyon sok gondom van.Néha a szívem is nagyon fáj. ha valaki tudna segíteni csak írjon pls.


2011. dec. 13. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Wowozol? függő vagy...
2011. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sportolj napi szinten. Táplálkozz rendesen. Ügyelj a fehérje bevitelre. Minden nap egyél banánt, vagy szedjél Magne B6-ot.
2011. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már a vitaminoknál tartunk:Amennyi adrenalint termel a szervezeted(márpedig a Tiéd pörög ezerrel)annyi C-vitamint veszít a test,ez pedig nem csak az idegrendszer szintjén jelentkezhet,de mert a vértől nem veszi el a szervezet,mindig először a nem életfontosságú szervektől fogja(lásd idegrendszer)És nem pár száz mg-ról van szó,hanem minimum 1000-ről(és ennél is többről lenne,ha ismernénk az igazságot)ezenkívül B-komplex(vagy sörélesztő)és Kalcium-magnézium:ezek hatással vannak az idegrendszerre.
2012. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!