Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez nálam is pontosan így van...

Ez nálam is pontosan így van de van valami magyarázata ennek a jelenségnek?

Figyelt kérdés

Itt ez a kép ez pontosan leírja hogy mire is gondolok.

[link]

Nálam is ugyan az van hogy ha alszok 7-8 órát friss kipihent vagyok és gyakorlatilag másodpercek és tökéletesen éber vagyok de ha már többet alszok 9-10 órát olyan mintha nem aludtam volna egy percet se és mintha lapáttal kellene kiásnom magamat az ágyból olyan nehéz a felkelés.


2011. dec. 14. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is így van

Szerintem azért mert 7 kor ugye a wekker riaszt és lehet nagyon mélyen aludtál. 5 kor meg végigmentél az ébredési fázisokon.

2011. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is frissebb vagyok 7 óra alvás után, mint 9 felett.

Viszont a hajnali kelés nagyon megvisel, nekem kell a REGGELI alvás.

Szerdánként 10-re járok, így másfél órával tovább alszom reggel. Sokkal jobban indulnak a szerdáim.

2011. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az ember magától ébred fel, akkor általában nem szokott álmos lenni. Viszont amikot az óra ébreszt, akkor álmodból riadsz fel, és olyankor mindenki fáradtabb.
2011. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!