Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az mostanában, hogy...

Miért van az mostanában, hogy számomra furcsa minden és hogy történni fog valami? Olyan ez, hogy furcsa érzés, aggódás, izgulás. Mitől? Elmúlik?

Figyelt kérdés
Egyre jobban érzem ezt a dolgot, hogy valami lesz, változni fog és olyan, mint amikor kiskoromban aggódtam mindig a háziorvosnál. Ma már fájt a hasam és hasmenésem is volt. Furcsa, belső remegés is van. Általában sokat gondolkodok dolgokon, de ilyen soha nem történt velem, hogy aggódási tünetek jöttek rám. Olyan, mint ha izgulnék, mert találkozok valakivel, ilyesmi. Egyre rosszabb...
2011. dec. 14. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt nevezik szorongásnak, egyik kissebb tünete is lehet egy kezdetleges depinek. Valószínü, hogy az évszakkal van befolyásban nálad is, mint soknál pl. nincs elég napsütés, szürke monoton hétköznapok stb...Én is éltem, és élek most is telente ilyen periódusokat át. Próbálj meg többet mozogni, sokat sátálni a friss levegön, esetleg valami sport ilyenkor sokat segíthet, hogy eltereljék a figyelmedet a "furcsa" gondolatoktól.
2011. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem ez volt úgy kb. egy hónapja. Éreztem, hogy történni fog valami. Nem tudtam enni, egyfolytában összeszorult a gyomrom. És ebben az évben az osztályom csinálta a karácsonyiműsort, és valahogy éreztem és tudtam előre, hogy nem fogok benne részt venni, pedig eljártam a próbákra, meg minden. És meg is történt, amire számítottam. Nem tudtam részt venni az előadásban mert elvesztettem a látásomat, és kórházba kerültem. De hála az égenk mostmár minden rendben van.

Úgyhogy ez nem mindig valami rossznak az előjele. Úgyhogy próbálj inkább arra gondolni, hogy most valami fontos dolog fog történni, de arra is gondolj, hogy valami jó.


Remélem nem annyira zavaros a válaszom.

2012. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rossz dolog történt, csak még nem írtam ide le. Meghalt egy állatom...
2012. jan. 7. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!