Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2,5 deci vodkára bevettem 5...

2,5 deci vodkára bevettem 5 szem (1mg) xanaxot. Nagyon kivoltam borulva. Milyen következmények lehetnek? 22/f

Figyelt kérdés
Kb 10 perc történt. A vodkát 25 perce ittam, és rá pár 20 percre a xanaxot. Ki vagyok borulva, nem megölni akartam magam csak könnyíteni. Belátom h. hülyeség de mi történhet? Tapasztalatok??
2011. dec. 23. 23:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

...vagy inkább hónapokig rohadnál ott....mert azt nehezen magyaráznád ki, hogy mért kombináltad őket :)

amúgy én is vettem már be Fevarint (hangulatjavító)sörrel, de azért az más.

2011. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha még ébren vagy igyál annyi tejet amennyit csak bírsz!Talán "megúszod"!
2011. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Aludni fogsz. Esetleg hányni..
2011. dec. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ!!!

Ha még élsz,ÍRJÁL ha gép közelébe kerülsz mert szerintem sokan aggódunk /még/ miattad,addig nem akarom törölni!

2011. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jelentem h. élek bár rengeteget aludtam, és alig emléketztem valamire.... :P
2011. dec. 30. 14:26
 16/18 anonim ***** válasza:
ok,mondtam,hogy jól kialszod magad és kész.Azért máskor ne csinálj ilyet,azért nyírja az agysejteket rendesen.
2011. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jól S*gbe kéne rúgni,baromi szerencséd van!Egyike vagyok aki aggódott miattad,ne legyél hülye gyerek,csak egy életünk van!!!
2011. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

na ezek szerint élsz....


nem volt egy okos dolog. ilyenbe bele is lehet halni, de ez még nem vészes.


anno drogos koromban beszedtem vagy másfél doboz 0.5ös xanaxot és ittam rá fél üveg martinit.

kb 3-4 napra nem emlékszek.....

bajom nem lett, de ekkor hagytam fel ezekkel a cuccokkal, mert nagyon durva volt.


ilyenekkel ne játsz, mert tényleg veszélyes.

2011. dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!