Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » FONTOS!!!!!!! 11/L Nagyon...

FONTOS!!!!!!! 11/L Nagyon izzadok! Főleg tesiórán! Mit csináljak (a dezodoron és a fürdésen KÍVÜL??

Figyelt kérdés
szóval 11 éves lány vok! nagyon izzadok .... mit csináljak??
2011. dec. 25. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkor miatt van.
2011. dec. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és boldog karácsonyt! :) Első voltam.
2011. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Milyen dezodort használsz?

secret dezodor vagy fa dezodort ajánlom.

2011. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Térj át vega életmódra. Ugyan izzadós maradsz, de nem lesz büdös.
2011. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát köszi! és boldog karácsonyt! :)
2011. dec. 25. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az első is írta, a kamaszkor elmúltával valószínűleg mérséklődik a probléma. Addig is esetleg a felsoroltakon kívül használhatsz hintőport, sóssappant, antiszeptikus szappanokat is. Az egészséges táplálkozás (sok gyümölcs, zöldség, zsírszegény ételek, kevesebb hús, ásványvíz a kóla és egyebek helyett) segíthet abban, hogy ha izzadsz is, az legalább ne legyen büdös. Azért a teljesen vega étrendet én nem javaslom, mert még fejlődő szervezet vagy, ráadásul a közelgő vagy már kezdődő női "bajok" miatt szükséged van a vasra és a szervezetednek ez még egy új dolog lesz, szóval nem biztos, hogy egy teljesen vega étrend elég lenne. Mindenesetre a zsíros cupákokat tényleg jobb kerülni. De szerintem is hamarosan rendeződnek a dolgok. :-)

Amúgy izzadni ugyan kellemetlen, de egészséges is, mert méregtelenít a szervezet. Ezért is segíthet, ha mellőzöd a "mérgező" műkajákat, már ha eddig nem tetted persze.


Boldog Karácsonyt mindenkinek!

2011. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ... ez jókora infó! köszi! hát nagyon sűrűn nem eszek hús ,de a hijntőport mindenképpen kipróbálom! köszi!! :) neked is boldog karácsonyt! :)
2011. dec. 25. 19:12
 8/9 anonim válasza:

Solutio Antisudorica (hülye neve van, tudom:D) ecsetelőt vegyél/kérd meg anyukádat, hogy vegyen, pár száz forint, de nagyon hatásos. Én fürdés után szoktam nagyon picit tenni egy vattapamacsra, s a már száraz hónaljamat "áttörlöm", de mivel elég hamar hat (én másnap észrevettem, hogy kevesebbet izzadtam, majd pár nap után teljesen eltűntek a foltok) és folyamatosan, én már csak háromnaponta szoktam használni.


De óvatosan, mert nagyon szárítja a bőrt, és viszkető érzést okoz. Be szoktam kenni testápolóval, mikor biztos vagyok, hogy beitta a lötyit, és így nem szárad ki a bőröm.


14/L

2012. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ó,köszi :D
2012. jan. 2. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!