Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elnézést a kérdésért, de...

Elnézést a kérdésért, de megmagyaráznátok, hogy miért történik mindez?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, OKJ-s képzésre járok, az óráim délután vannak. 1től kezdődnek, 5ig tartanak.

Nagyon kellemetlen dolgok érnek azonban a társaságban:

Ha előtte úgy ebédelek meg, hogy éppen hogy jóllakom, akkor elkezd korogni a gyomrom nagyon hangosan. (csak társaságban szokott, és persze pont akkor, amikor csönd van)


Ha viszont rendesnél picit többet eszem, akkor meg szellentenem kell. Persze visszatartom, de azokat a hangokat, amik emiatt keletkeznek nem tudom. Sokszor egy sima fingnál is hangosabbak:D

Persze ez ott nem vicces, nagyon kínos.

Ja és, ez is csak társaságban fordul elő. Nagyon kellemetlen, félek, hogy dolgozatok alatt mi lesz...:S


2011. dec. 26. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem étkezel rendesen, csak mindenféle zöldséget vagy magokat.
2011. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az étkezésemben az alábbiakra ügyelek:

-bőséges reggeli (müzli, gyümölcs, magvak, stb.)

-tízóraira gyümölcs

-ebédre kombináció az alábbiakból: hús, tejtermék, zöldség, és vmilyen egyéb szénhidrát (pl krumpli)

-uzsi nincs

-vacsora, mint az ebéd

2011. dec. 26. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a tízóraiig felsorololva,fingatósak mind. Tej meg gyümölcs,meg magvak...hm. Ettől bárki megfingosodik. Az ,meg hogy magadbantartod a szeleket,csak ártasz magadnak. Egyél szendvicset felvágottal,szalámival,péksüteményt,vajaskalácsot,akármit. És felnőtt létedre minek tízóraizol ? Nem vagy már gyerek. Nem bírod ki ebédig ? Délig 3-szori bőséges,fingatós étkezés után nem csodálkozz,hogy a Szelek Ura vagy !!!
2011. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDDDDD

nagy vagy utolsó! de köszi:)

2011. dec. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!