Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyú kérdés de ha egy...

Iszonyú kérdés de ha egy nyugdíjas külföldön él és magyar államoplgár és betegség miatt elhuny mi a teendő? bocsánat a kérdésért

Figyelt kérdés

Végstádiumos az anyósom és nagyon rossz az állapota azt sem tudom hogy mit kell tenni ha elhalálozik.milyen hivatalos szerveket kell értesíteni..stb

csak azok írjanak akik segíteni tudnak minden nyers és egyéb alpári stílusú megjegyzésekkel kerüljetek

köszönöm


2010. dec. 30. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a magyar konzulátushoz.
2010. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagyis a külföldön levő magyar konzulátushoz. Bocsii!
2010. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jaaaaaaj gondoltam elnézést.akkor most hozzá tenném hogy zárhatom ki akonzulátust..mert még abból is pénzt csikarnak ki ha valaki meghal :(

maga a temetés se olcsó mulatság..

nem tudod kedves első-második,hogy ezt elkerülhetem e?

2010. dec. 30. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az ottani magyar konzulátuson kell bejelenteni, hogy meghalt az illetö - olyan nincs, hogy "emiatt pénzt csikarnak ki", csak annyit kell fizetned, amennyit MO-on is kellene a haláleset bejelentésekor.
2010. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az ottani bevándorlási hivatalban is be kell jelenteni

+a magyar külképviseleten

2010. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!