Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap fenékre estem, csillago...

Tegnap fenékre estem, csillagokat láttam, fáj még mindig. Kicsit szédültem utána, meg hányingerem volt. Picit még most is szédülök. Kaphattam agyrázkódást? Milyen következményei lehetnek még?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem ütötted be nagy erővel a fejed, vagy nem rázkódott nagyon, akkor nincs agyrázkódásod ...viszont jó lenne dokihoz menned, mert a gerincedet csúnyán megüthetted
2011. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez enyhe agyrázkódás. Semmi extra gyógymód, pihenni kell pár napot, kerülni a hajolgatást, bármilyen emelést, megerőltetést. További következményei csak a súlyosabb agyrázkódásnak lehetnek. Súlyosabbnak akkor számít, ha eszméletvesztéssel is jár, nagyon súlyos, ha az eszméletvesztés 15 percnél tovább tart, vagy rövidebb ideig, de többször ismétlődik.
2011. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!